Misyonumuz


Dürüst, basiretli, iş ahlakı ve etik kurallara riayet ederek kurumsal olma organizasyonunu tamamlayarak misyonumumuzu sürdürmektir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan aktif, dinamik pazarlama organizasyonu ile mevcut ürün ve hizmetlerin verimliliği ile karlılığı, toplam kalite felsefesinden taviz vermeksizin, sürekli geliştirmek.
• Katma değeri yüksek ürünler ve hizmetler geliştirilmesi amacı ile yenilikleri takip eden yaratıcılığını en üst seviyede kullanmak.
• Nitelikli çalışanlarını en üst seviyede kullanmak ve çalışanlarının iş tatmininin, mutluluğunun ve eğitim ihtiyaçlarının gözetilmesi ile şirket içinde yaratılan değerlerin performans kriterleri göz önüne alınarak dağıtılması.

Toplam kalite anlayışımızla, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.
» Aktif, dinamik, organize, iyi eğitim almış ve şirketi en üst düzeyde temsil kabiliyetine sahip pazarlama kadromuz ile şirket ürün ve hizmetlerinin etkin şekilde tanıtımını yapmak, rakiplerimizden farklılaşmak ve müşteri nezdinde talebi karşılayan şirket olmanın yanı sıra,talep de yaratabilecek durumda olmak.
» Verimliliği artırmak, maliyetleri düşürmek, rekabetçi olmak, katma değeri yüksek ürünler geliştirmek, pazar payını yükseltmek ve karlılığı artırmak.
» Çalışanların eğitim ve mutluluğu, şirket içinde yaratılan değerleri performans kriterleri göz önüne alınarak paylaştırmak.
» Kurumsal yapıyı ve şirket kültürünü oluşturmak.
» Teknolojiyi takip etmek, yaratıcılığı kullanmak, gelecek vaat eden alternatif üretim proseslerinin değerlendirmek ve uygulamak.
» Modern üretim teknikleri ve işletmeye entegrasyonu ile ürün yelpazesinin genişletmek.

Görsel Basımevi, baskı tesislerini yaşatan gücün, nitelikli insan kaynağı olduğunun bilinciyle insana yatırımı prensip edinmiştir. Ankara’nın tüm semtlerine yayılmış geniş pazarlama ekibi ve nitelikli üretim kadroları ile dünya kalitesinde ürünler ve hizmetler sunmak için sürekli çalışmaktadır.
. Temel amacımız; iç ve dış eğitime verdiğimiz önem ile kendi kalifiye personelimizi yaratmak, bünyemizde göreve başlayan personelin kariyer basamaklarını şirket içinde çıkmasını sağlayarak, geleceğin üst yöneticilerini yetiştirmektir.