Başkanın Mesajı

Web sitemizin ve Matbaamızın girişinde sizi bu dizelerin karşılaması tesadüf değildir çünkü Görsel  Basımevi bir matbaadan daha fazlasıdır; Görsel Basımevi bir zihniyet, bir mantık, yaşayan bir organizmadır. Bu kutsal topraklarda yerleşik kurum kültürünün orta yerinde kuşkusuz ki en değerli aktifimiz dediğimiz insan kaynağımız yer alır. Bu sebepledir ki, bağlılık, saygı, sürekli gelişim, açık iletişim prensipleri ile hizmet verilen siz  müşterilerimiz için Görsel Basımevi  bir tedarikçinin ötesinde, uzun vadeli bir yol arkadaşı, bir çözüm ortağıdır.

Sektörüne daima vizyonu, yenilikçiliği esnekliği ve sonu olmayan öğrenmeyi , aynı zamanda kaliteli üretim ve hizmet anlayışını taşıyarak yeni istihdamlar yaratmaktadır.

Yüzümüz hep geleceğe dönük ve değişim hayatımızın tam da merkezinde. Bugün şirketler grubumuzda baskı sanayi ile birlikte, ülkemize ve insanımıza hizmet etmeye devam ediyoruz.

Bu vesile ile, çalışanlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve tüm iş ortaklarımıza yıllardır süregelen sevgi, bağlılık ve takımdaşlık için gönülden teşekkür etmek isterim.

Saygılarımızla,