Hakkımızda


2011  yılında  sürekli form ve ofset baskı alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulan Görsel  Basımevi, kuruluşundan bu yana gerek teknolojik yatırımları, gerek kalitesi ve hizmet anlayışıyla matbaa ve basım sektöründe adından sıkça söz edilen bir firma haline gelmiştir.

Firmamız  baskı öncesi grafik, baskı ve baskı sonrası mücellit işlemleriyle müşterilerine tam hizmet sunmaktadır Deneyimli kadrosuyla firmaların tüm taleplerini yerine getirebilecek donanıma sahip olan Görsel  Basımevi bugün baskı, grafik ve diğer matbaacılık hizmetleriyle her büyüklükteki firmaya hitap edebilmektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen Görsel  Basımevi tasarımını ve baskısını yaptığı her ürünün altına imzasını hiç çekinmeden atabilmekte, kendi standartları ve hizmet anlayışıyla sektöründeki konumunu hızla güçlendirmektedir. Kazanılan paranın kağıttan değil, kağıdı en iyi şekilde işlenmesinden kaynaklandığını biliyoruz ve bu amaçla baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası gibi tüm aşamalarda tek tek ve titizlikle kontrol ettiğimiz işlerimizi daha sonra birde kalite kontrolden geçiriyoruz.

Bu sebepten ötürü kurumsal yada şahsi alanda baskı ve tasarım ihtiyaçlarınız için Görsel Basımevi teknolojik altyapısı, eğitimli personeli ve kaliteden taviz vermeyen hizmet anlayışından faydalanmanızı tavsiye ederim.

Görsel Basımevi olarak taleplerinizi en uygun seçeneklerle karşılamak, düzenleyeceğimiz kampanya ve müşteriye yönelik diğer uygulamalarımızla sizlere en iyi hizmeti verebilmek için lütfen bizimle irtibata geçin.


İmzamız,
Tecrübemizle Gelen Kalitemizdir!..

Sınırsız, sorunsuz çözümler için doğru yerdesiniz!..